Beyaz Eşya Servisi kısa zamanda sizlere, Ev aletlerimizle alakalı kusursuz kalitede tamir destekleri vereceğiz. Verdiğimiz teknik desteklere ek olarak bakım, yedek parça, garantili olarak aksesuarlar ve tüm yedek parçaları da ayrı olarak bizlerden almanız mümkündür. En iyi bildiğimiz işleri yapmaktayız, Asla sorunlu sizleri üzen işlere girmiyoruz. Tamamen sorun çıkarmayacak küçük sorunları olan beyaz eşya ürünlerinizi yapıyoruz. Astarı yüzünü geçen onarım ihtiyaçlarınızda yenisini almanızı öneriyoruz. Sizlere her alanda destekler iletmek için firma bünyemizin değerli çalışanları ile ekiplerimizle sizin sorunlu Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Mikro dalga fırın ve ocak sorunlarınız için çalışan, mesai harcayan ve emek veren Beyaz eşya servisi şirketimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Beyaz Eşya Servisi

Kaliteli işçilik ekonomik fiyatlar, Kusursuz çalışma prensipleri ile istediğiniz en kısa zamanda Beyaz Eşya Servis işlerinize koşturmak isteriz. Bir beyaz eşya onarımı için en yakın zamanda sizlere hizmetler göndereceğiz. Bizlerden alacağınız onarım ve bakım işlerinizde kullandığınız makine için birçok profesyonel destekler vereceğiz.

İstanbul İçin Bosch Servisi , Siemens Servisi, Profilo Servisi, Amana, Maytag, Goldstar, Teka, Teba, Miele, Franke, Her marka beyaz eşya ürünlerine teknik servisler. ihtiyacınızı karşılamak adına sizlere en yakın zamanda destek vermek istediğimizi belirtmek isterim, İhtiyacınız ve çalışmalarımızı zamanında sizlere iletmek için tüm gücümüzle ürünleriniz için adresinize geleceğiz. Tamamen profesyonel hizmetler sunacağız. Kusursuz bir çalışma için bizlerle iletişim kurmanızı tavsiye ederiz. Birçok modelin markanın teknik ekip çalışması ile hizmetleri şirketimizden verilir.