Siemens Servisi Ev yada is yerlerimizde bizlere hizmet veren beyaz eşya ve ankastre ürünleriniz arıza yapabilir. Şirketimiz onarıma ihtiyaç duyan garantisi geçen Siemens ürünlerinize garantili ve kalitesi yüksek servis hizmetleri vermektedir. Bizlere ihtiyacınız sadece tamir ve onarım olmayabilir. Kurulum, bakım, yedek parça, temizlik, montaj de montaj isteklerinize çözüm üretmekteyiz. Siemens markasına bağlılığımız yoktur. Firmamız da Siemens Servis dışında onlarca markaya hizmetler sunmakta. Sorun yaşadığınız ürünlerin sorunlarını gidermek bizim işimiz. Tam 18 yıldır bu alanda faaliyet göstermekteyiz. Bizim farkımız şikayetsiz bir firma olmak referanslarımız temiz hizmet verdiğimiz kurumsal geçmişimiz ; bizi tercih ettiğiniz için minnettarız.

Siemens Servisi

Siemens Türkiye’de ve dünyada beyaz eşya sektöründe çok kullanılan markalardan biridir. Siemens Servisi olarak söylemek istediğimiz, Söz konusu markanın bu kadar fazla popüler olmasının nedeni hem kaliteli bir marka olması hem de Siemens servis olanaklarının fazla olmasıdır. Dolayısıyla beyaz eşyalarımızdan herhangi biri, bulaşık makineniz, çamaşır makineniz, buzdolabınız, fırınınız bozulduğunda ya da olağanın dışında herhangi bir durum yaşandığında yapılması gereken şey Firmamızla ile bağlantıya geçmek olacaktır. Bu sayede sorununuzun neden kaynaklandığı kısa sürede tespit edilecek ve kısa sürede çözüm üretilecektir.
Siemens Servisi

Siemens Servisi

Siemens Servis

Söz gelimi sorun bulaşık makineniz ile ilgiliyse bulaşık makinenizin hangi bölgesinde sorun yaşandığını firmamıza belirtmelisiniz. Bulaşık makineniz suyu ısıtmıyor olabilir. Bu durumda makinenizin rezistansı ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Aynı zamanda makinenizin program cihazında bulunan role aksamında sorun yaşanmış olabilir. Bulaşık makinenizin termos tatlar görev yapmıyor ya da ısı termitleri atmış olabilir. Bu durumlarda Siemens Servis size yardımcı olacaktır.
Siemens bulaşık makineniz çalışmıyor olabilir. Kapı sivici yani emniyet şalteri bozulmuş olabilir. Şebeke kablosu kısa devre yapmış olabilir ya da makine içinde kısa devre de oluşmuş olabilir. Tüm bu durumlarda da Siemens servisi ile bağlantı kurmanız gerekecektir .Siemens servisimiz aynı zamanda yedek parça değişimi yapmaktadır. Bu yedek parçaların her biri orijinal olan parçalardır. Söz konusu parçaların tamamı 1 yıl süre ile garantili olan parçalardır. Dolayısıyla bu nedenle garanti süreleri içinde arızalandıklarında ücretsiz olarak değiştirilmeleri söz konusu olacaktır.Buzdolabınız ile ilgili de pek çok sorun yaşayabilirsiniz. Bu sorunlardan biri buzdolabınızın yiyeceklerini soğutmaması olabilir. Bunun yanında buzdolabınızın su akıtması sorunu ile de karşılaşabilirsiniz. Rezistansı ile ilgili pek çok sorunda da Siemens servisine ulaşmanız en doğru karar olacaktır.
siemens servis

siemens servis

Siemens Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalarınızın tamiri bakımı ve kurulumu konusunda size hizmet veren Siemens Beyaz Eşya Servisi olarak uzun yıllardır beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Satın aldığınız beyaz eşyanızın kurulumu konusunda son derece titiz davranan personelimiz aynı zamanda söz konusu beyaz eşyanın en yüksek verimde kullanılacağı bölgeye kurulumunu gerçekleştirmekte, arızalandığında kısa sürede tamirini, bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Siemens Servisi istediğiniz zaman. Siemens Beyaz Eşya Servisi olarak amacımız yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bunun için hafta içi her gün her saatte bizi arayıp randevu talep edebilirsiniz. Servisimiz buzdolabınız, çamaşır makineniz, bulaşık makineniz, fırınınız ile ilgili her türlü sorununuzda size yardımcı olmaya hazırdır. Tek yapmanız gereken bizi telefon ile aramak olacaktır. Size uygun saatlerde evinize ya da iş yerinize gelecek olan ekiplerimiz hemen müdahalede bulunacak ve sorununuzu kısa sürede çözecektir.
Siemens

Siemens

Siemens Buzdolabı Servisi

Hizmetlerimiz Siemens ev aletleri ile ilgili teknik servis hizmetleri vermekteyiz marka siemens tüm ev aletleriniz için bizleri aramanız yada mail atmanız yeterlidir. Siemens Buzdolabı Servisi kaliteli ve güvenilir bir servis arıyorsanız en doğru adrestesiniz siemens çamaşır makinesi,kurutma makinesi tamiri,bulaşık makinesi onarımı,ocak doğal gaz dönüşümü,ankastre ocak bakımı,ankastre ürünleri montajı genel temizlik ve tamiri, buzdolabı tamiri, siemens derin dondurucu servisleri ile ilgili tüm hizmetlerimiz vardır garantili ve servis hizmetinden sonra sizlere en iyi davranışı sağlayan şirketimiz. Arıza tekrarında bile çok hızlı dönüş sağlamaktadır evinizdeki yardımcılarımızın onarıma ihtiyacı varsa. Hiç beklemeden bizi arayarak çok hızlı teknik taleplerde bulunabilirsiniz çekinmeden arayın hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.

Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Siemens ürünlerini iyi tanıyan tamir ve bakım hizmetlerinde son derece deneyimli,yerinde arıza teşhisi koyabilen uzman siemens teknisyenleri çalıştırmaktayız. Ustalarımıza usta öğreticilik belgesi ve ustalık belgesi vardır. Firma olarak eğitime ve tamir bakımla ilgili kendimizi geliştirmeye çok fazla zaman ayırarak Siemens Servis tamir konusunda oldukça başarılı oluyoruz. Siemens özel servisi olmamızın yanında sizlere kazandırdığımız en önemli unsur zaman ve paradır zaman olarak sizlere vermiş olduğumuz saatte tam zamanında arızalı ürünlere müdahale yapıyoruz,Yaka kartı olan giyimine kuşamına konuşmasına özen gösteren, personelleri evinize gönderiyoruz. Aksi durumda bizlere haber verebilir servisinizi iptal edebilirsiniz.
Siemens Çamaşır Makinesi Servisi
Evlerinizde sizlere hizmet veren Profesyonel ev aletlerine aynı gün tamir bakım için geliyoruz tamirini yaptığımız Bu kaliteli marka ürünlerin garantisi firmamız tarafından tam (365) gündür,bu süre zarfında tekrar arıza yaparsa değişimini yaptığımız parçaya tam 1 dolu yıl garanti sağlamaktayız,kullandığımız yedek parçalar tamamen orijinal dir , orijinal olmama durumlarında sizlere bilgisi aktarılmaktadır yetkili siemens servislerinde olmayan parçalar yani Türkiye’de tükenen yedek parçaları bulamama durumlarında yan sanayi kullanıyoruz bahsettiğimiz gibi eğer onay verirseniz kullanıyoruz.Sizlere gelen servis asia personellerimizden kesinlikle servis garanti formunuzu isteyin.firmamız özel servisdir sizlere, Siemens Servisi kullanıcılarına kaliteli hizmetler sunmak bizim işimiz.